Нитки швейні

Швейні нитки оптом та в роздріб

Кожен, хто хоча б колись мав справу з шиттям, знає, яке значення для виготовлення одягу мають нитки. Це друга за значенням складова після тканини, яке гарантує якість та міцність одягу. Вони використовуються майже у всіх операціях з матеріалом – поєднання, обробка (обпікування), а також можуть використовуватися для декорації при виготовленні на виробі вишивок, наприклад. Гарні нитки не рвуться, не плутаються, мають приємний вигляд та забезпечують акуратність швів.

Види та особливості ниток

У швейних ниток, враховуючі їх великий асортимент та важність функціоналу, дуже велика класифікація. Перш за все вони різняться за складом, виділяють такі категорії:

  • Натуральні – нитки можуть бути виготовлені з різних природних матеріалів. Найпоширенішими є бавовняні, шовкові, шерстяні, конопляні, льняні. Кожен матеріал має свої властивості та область застосування.
  • Синтетичні – велика кількість міцних синтетичних матеріалів обумовила створення ниток самих різних якостей. Нитки з синтетики є дуже міцними та зручними у застосуванні. Вони не рвуться, не плутаються, є гіпоалергенними та забезпечують виробу довгий термін експлуатації.
  • Комплексні – це нитки, що виготовляються поєднанням натуральних та синтетичних волокон.

Крім того, можна поділяти нитки за діаметром. В залежності від того, як і для якої тканини вони будуть використовуватися, вибирається потрібний діаметр ниточки. Для цього їх випускають під різними номерами – 00, 10, 20, 30, 40, 50, 60, 80, 100 і 120.

Також виділяють нитки матові, суворі та глянцеві. Вид матових ниток, що покриваються жиром, ще мають назву взуттєві.

Якщо нитки виготовляються скручуванням трьох або більше складових, вони мають назву багатокруточними. Такі нитки є дуже міцними.

Звичайно ж, нитки бувають самих різних кольорів та відрізняються довжиною і продаються на бобінах різних розмирів. В залежності від того, скільки ниток вам потрібно для шиття, ви й підбираєте величину котушки.

Існують нитки спеціального призначення, наприклад, нитки-резинки, металеві, декоративні та інш.

Де придбати в Україні гарантовано гарні нитки і в широкому асортименті?

Купити нитки в Україні зараз дуже легко та просто. Інтернет-магазин Тіко Маркет пропонує вам нитки високої якості по низьким цінам, будь-яким оптом. Замовити котушки ниток потрібного вам кольору та властивостей ви маєте можливість всього в декілька простих операцій. На нашому сайті ви знайдете великий вибір самих різноманітних швейних ниток. Якщо у вас виникли якісь питання щодо придбання товару, наші менеджери з радістю нададуть відповідь на них за вказаними на сайті телефонами.

Відгуки

Вхід

Створити акаунт