Двунитка

Тканина двунитка у ТікоМаркет

Одна з найбільш міцних з наявних в даний час тканин - це двунитка. Її найменування свідчить сама про себе: волокна що застосовуються, подвоюються з метою досягнення не тільки високої міцності, але також деяких інших якостей. Переплетення може бути різноманітним - простим, сатиновим, а також в тому числі саржевим і жакардовим.

Зазвичай двунитка виготовляється на базі бавовняних волокон, але досить часто їх доповнюють нейлоновими. Внаслідок чого початковий матеріал починає привабливо виблискувати.

Що ми пропонуємо покупцям?

У магазині «Тіко Маркет» ви знайдете великий вибір тканини Двунитка різних відтінків. Тканина двунитка відмінно підходить для пошиття домашнього і робочого одягу. Вибирайте якість за доступною ціною разом з нашим магазином.

Як купити тканину Двунитка?

Як і де тканину Двунитка купити оптом в Україні? Це найкраще зробити в нашому інтернет-магазині, так як у нас найнижча ціна, надаються безкоштовні зразки і існує зручна доставка в усі міста України. Ми є найбільшим оптовим реалізатором тканин в Горішніх Плавнях і Україні. У нас можна знайти і інші види трикотажу, тканину для спортивних костюмів, суконь або верхнього одягу не тільки на опт, але і в роздріб.

Відгуки

Вхід

Створити акаунт