Обробка замовлень

Замовлення на швейну фурнітуру обробляються до 15.00.

Замовлення, отримані після 15.00, обробляються на наступний день.

Графік роботи

Понеділок-Пʼятниця - 08:00–17:00

Субота та Неділя - вихідні

Блискавки спіральні

Блискавки для трикотажних виробів

Люди шили одежу з давніх-давен. Однією з важливих проблем завжди була проблема застібки, тобто важливо було поєднати тканинний виріб на людині у найзручніший засіб. Справжнім проривом став винахід у 1851 році Елайї Хоу, який отримав назву «автоматична, неперервна застібка для одягу», який ми зараз називаємо блискавкою або змійкою. Спочатку він задумувався виключно для взуття, але згодом набув популярності і у модисток. Вже з 1940-х років блискавка міцно увійшла до переліку важливою швейної фурнітури і зараз людство вже не уявляє одежу без застосування цього аксесуару.

Особливості та види блискавок

Сучасна блискавка – це засіб з двох стрічок з текстилю, на яких закріплено у визначеному порядку зубці. Поєднання або роз’єднання двох частинок виконується за допомогою замочку («собачки», слайдеру, бігунку), що ковзається по стрічкам і забезпечує фіксацію кожного зубця блискавки, які фіксуються між двома іншими зубцями.

Існує велика кількість різних видів блискавок:

  • Металева – у такій блискавці зубці виготовлені з металу, вона є дуже надійною, але не завжди має естетичний вигляд.
  • Пластикова – зубці виготовляються з пластику, враховуючи його велике різноманіття, це обумовлює можливість виготовлення майже будь-яких блискавок. На відміну від металевої такий виріб дещо менш міцний.
  • Потайна блискавка – цей вид змійки призначено для того, щоб застібку можна було сховати на одязі. В ній зуб’я прикриті тканиною та дуже тісно прилягають одне до одного.
  • Декоративні блискавки – окрім виконання практичної функції застібки, такі блискавки можуть чудово декорувати ваш одяг. Можливо використання стразів, красивих «собачок», великих зубців.
  • Роз’ємні блискавки – у такій фурнітурі завдяки спеціальному «гнізду», в яке входить штифт з іншого краю, можливо повне роз’єднання двох частинок тасьми блискавки, зазвичай використовують на куртках, піджаках, тощо.
  • Нероз’ємна блискавка – знизу вона моє обмежувач або закріпляється ниткою на виробі.

Крім того, всі блискавки можуть бути самих різноманітних кольорів і таким чином дуже легко підібрати змійку под задуманий вами одяг. Вона легко замінюється і навіть ремонтується.

Як придбати блискавку у найпростіший спосіб в Україні?

Інтернет-магазин Тіко Маркет пропонує вам купити блискавку на любий смак всього у пару кліків. Ми надаємо великий асортимент цих виробів, які представлені на нашому сайті. Для замовлення любого опту блискавок у будь-яку частину України вам достатньо лише зробити замовлення, а по всіх питаннях вас проконсультують наші менеджери.

Телефони

Відділ оптових продажів полотна

096-359-29-50

067-530-54-52

Відділ роздрібних продажів полотна

067-530-54-63

Відділ з продажу фурнітури

067-530-54-51

099-330-54-51

Бухгалтерія

067-535-68-09

Адреса

Горішні Плавні,
Полтавська область,
вул. Строна 3

Email

Відділ оптових продажів полотна
tikopolotno@gmail.com
Відділ роздрібних продажів полотна
favorit.tiko@gmail.com
Відділ з продажу фурнітури
furnitura.tiko@gmail.com

Обробка замовлень

Замовлення на швейну фурнітуру обробляються до 15.00.

Замовлення, отримані після 15.00, обробляються на наступний день.

Графік роботи

Понеділок-Пʼятниця - 08:00–17:00

Субота та Неділя - вихідні

Вхід

Створити акаунт