Loading...

Нитки вишивальні

Результат 1. 36 із 62

Нитки для вишивання в ТікоМаркет

Популярність вишивки ніяк не зменшує темпів популярності багато десятиліть поспіль. Шовкова нитка, що застосовується як витратний матеріал в даному варіанті рукоділля, може допомогти втілювати ідеї майстринь, випускаючи у світ унікальні та інноваційні види модних виробів. Нитки для вишивання на сьогоднішній день випускаються у великому розмаїтті кольорів, видів волокон, товщини, а також фактури.

Що саме ми вам пропонуємо?

Нашим покупцям ми пропонуємо великий вибір нитки шовкової вишивальної широкої колірної гами. Це 100% шовкова нитка (RAYON), яка відмінно підійде для створення яскравої і стильної вишивки. Котушка вишивальної нитки має довжина 5000 ярдів. При замовленні від 12 котушок і більше, ціна на вишивальні нитки оптова.

Як вибрати нитки для вишивання?

В першу чергу керуйтеся своїми потребами. Визначтеся, що саме ви очікуєте від процесу вишивання та готової роботи. Вибирайте те, що вам більше підійде і буде відповідати задуманому проекту. Від себе ми гарантуємо, що в нашому каталозі ви можете вибрати і купити шовкові нитки для вишивання високої якості, що не рвуться, та відповідають опису виробника.

Вхід

Створити акаунт