Loading...

Переводки

Результат 1. 36 із 147

Переводки в нашому магазині

Одними з найбільш популярних декоративних елементів, призначених для відновлення пошкодженого дитячого одягу та оновлення моделей (не тільки дитячих, а також і дорослих), є переводки для одягу. Завдяки їхньому використанню ви маєте можливість без особливих зусиль та за мінімальні кошти урізноманітнити гардероб.

В нашому інтернет – магазині Тіко Маркет представлений широкий асортимент фурнітури для одягу, до якої відносяться термотрансферні переводки. Зображення з них переноситься на тканину за допомогою звичайної праски. Аплікації для одягу прикладаються до виробу, після чого по ньому декілька разів проводиться праскою. Під впливом тепла картинка залишається на тканині, а основа, на якій вона була розміщена, легко знімається. Картинки на одяг представлені в асортименті, що дозволяє підібрати їх для:

  • дівчаток
  • хлопчиків

Виготовлені вони з екологічно чистих, безпечних для здоров’я дитини, матеріалів. Прінти для одягу, представлені в нашому магазині, відповідають санітарно – гігієнічним нормам, висока їх якість підтверджена відповідними сертифікатами. Нашими перевагами є найнижчі ціни на весь асортимент якісної продукції. Реалізується швейна фурнітура оптом та в роздріб на всій території України.

Вхід

Створити акаунт