Про ТікоМаркет

Раді Вас вітати в інтернет-магазині тканин і швейної фурнітури ТікоМаркет!

ТікоМаркет відомий серед покупців тканин вже не один десяток років. Не дарма Горішні Плавні називають столицею українського трикотажу. Основа нашої репутації була закладена ще з 80-х років минулого століття - тоді весь Радянський Союз високо цінував якість Комсомольського трикотажу. Традиції якості збережені і продовжені і в наші дні. Сьогодні ми співпрацюємо з найбільшими виробниками трикотажного полотна Китаю і Туреччини і поставляємо його в Україну.

За роки своєї роботи ми завоювали довіру покупців завдяки професіоналізму команди, широкому асортименту, налагодженій системі логістики та гнучкій ціновій політиці, спрямованої на задоволення інтересів як оптових покупців, так і роздрібного споживача.

ТікоМаркет пропонує своїм клієнтам максимально можливий спектр тканин різного призначення.

Асортимент трикотажних тканин становить близько 2000 найменувань білизняного і верхнього трикотажного полотна, тканин і текстильної фурнітури: кулірна гладь, інтерлок, махра, мультіріпп, мультіпіке, 3-х нитка, футер, Фліза, начос, нитка, мережива, бейка, стрази, термоперебевні зображення та ін.

З розвитком комп'ютерних технологій покупка товару стала більш швидкою і легкою. Тому ми намагаємося йти в ногу з часом і пропонуємо Вам наш інтернет-магазин ТікоМаркет, в якому наданий широкий вибір тканин і швейної фурнітури.

Відмінна якість, доступні ціни, компетентний і доброзичливий персонал зробить вашу покупку легкою і приємною! Ми завжди готові надати необхідну допомогу у виборі товару і зорієнтувати по актуальним тенденціям і колірним рішенням. Індивідуальний підхід до кожного клієнта і оперативність в роботі - це наша візитна картка.

Постійними клієнтами нашого інтернет-магазину є:

 • великі виробничі підприємства (державні і приватні)
 • корпоративні клієнти
 • виробники домашнього текстилю
 • відомі дизайнери
 • рекламні агентства
 • ательє, салони гардин і декору
 • виробники одягу, спецодягу і меблів
 • роздрібні мережі, фабрики
 • торгові марки
 • приватні покупці
 • Ми здійснюємо швидку доставку поштовими службами по Україні. Також ми виконаємо будь-яке замовлення для країн ближнього зарубіжжя. Ми завжди раді вітати вас в нашому магазині!

  Ми знаходимося за адресою: Горішні Плавні, Полтавська область, вул. Строна 3.

  Будемо раді співпраці!

  Трикотажна фабрика

Телефони

Відділ оптових продажів полотна

096-359-29-50

067-530-54-52

Відділ роздрібних продажів полотна

067-530-54-63

Відділ з продажу фурнітури

067-530-54-51

099-330-54-51

Бухгалтерія

067-535-68-09

Адреса

Горішні Плавні,
Полтавська область,
вул. Строна 3

Email

Відділ оптових продажів полотна
tikopolotno@gmail.com
Відділ роздрібних продажів полотна
favorit.tiko@gmail.com
Відділ з продажу фурнітури
furnitura.tiko@gmail.com

Вхід

Створити акаунт