Обробка замовлень

Замовлення на швейну фурнітуру обробляються до 15.00.

Замовлення, отримані після 15.00, обробляються на наступний день.

Графік роботи

Понеділок-Пʼятниця - 08:00–17:00

Субота та Неділя - вихідні

Резинка для одягу

Резинка для одягу – як правильно вибрати?

Для того щоб пошити одежу потрібно дуже багато різноманітної фурнітури: гудзики, голки, змійки, заклепки, застібки та резинка для одягу. Обирати всі ці вироби потрібно дуже відповідально. Головний принцип вибору – співвідношення з кольором тканини. Безумовно бувають виключення, коли потрібно зробити акцент на дрібних деталях – блискавках або гудзиках. Друге правило – не треба економити на фурнітурі для одягу. Неякісна, дешева фурнітура може повністю скасувати зовнішній вигляд вибору.

Для підприємств з пошиву одягу потрібні закупівлі у великих обсягах. В таких випадках вигідні закупівлі швейної фурнітури оптом. В нашому магазині Ви можете зробити оптові закупівлі різноманітних видів фурнітур. Наприклад, придбання резинки швейної у великих об’ємах – дуже корисна справа. Резинка для одягу або резинка для білизни практично завжди необхідна, особливо для виготовлення сучасної постільної білизни на резинках. Є дуже багато інших речей та одягу де використовується цей вид фурнітури.

Резинки відрізняються між собою різними параметрами: шириною, довготою, товщиною, кольором, вмістом, матеріалом виготовлення, рівнем еластичності. Таке їх різноманіття дозволяє використовувати їх в різних сферах. Найбільш розповсюджене застосування резинки – при пошитті різноманітних трикотажних виробів.

Призначення резинки

Еластична резинка необхідна для виготовлення білизни, одягу, при чому як самого звичного, так і стильного від відомих дизайнерів-стилістів. Завдяки цій фурнітурі можна відшивати практичну та зручну одежу.

Дуже часто резинка на речах з трикотажної тканини або зі звичайної тканини втрачає свою гнучкість. Це свідчить про те, що річ втратила свою повну функціональність. Але дуже часто можна замінити стару резинку и Ваша річ матиме друге життя. Декоративні резинки дуже добре прикрашають одежу, яка виготовлена з прозорих тканин. Перед тим як купувати нову резинку, потрібно визначитися з її шириною, а також звернути увагу на якість резинки, щоб не помилитися в виборі.

Магазин «Тіко Маркет» пропонує широкий асортимент резинок та іншої швейної фурнітури. Більш детальну інформацію Ви знайдете на нашому сайті, Ви можете написати або зателефонувати нашим менеджерам і вони з радістю нададуть відповіді на всі Ваші питання. Вигідні умови для співпраці, цінової політики, доставки та ін. дуже приємно Вас здивують.

Телефони

Відділ оптових продажів полотна

096-359-29-50

067-530-54-52

Відділ роздрібних продажів полотна

067-530-54-63

Відділ з продажу фурнітури

067-530-54-51

099-330-54-51

Бухгалтерія

067-535-68-09

Адреса

Горішні Плавні,
Полтавська область,
вул. Строна 3

Email

Відділ оптових продажів полотна
tikopolotno@gmail.com
Відділ роздрібних продажів полотна
favorit.tiko@gmail.com
Відділ з продажу фурнітури
furnitura.tiko@gmail.com

Обробка замовлень

Замовлення на швейну фурнітуру обробляються до 15.00.

Замовлення, отримані після 15.00, обробляються на наступний день.

Графік роботи

Понеділок-Пʼятниця - 08:00–17:00

Субота та Неділя - вихідні

Вхід

Створити акаунт